Karpaty

Як вибрати кухонні меблі?

         Спершу необхідно визначити, з якою метою ви прагнете придбати кухонні меблі. Наприклад, якщо ви - ділова людина і живете самі та досить рідко готуєте їжу, тоді акцент варто зробити на мінімалістичному стилі, тобто звернути особливу увагу на привабливий зовнішній вигляд та змонтувати лише необхідну кількість меблевих модулів.

         Якщо ви турботлива матуся, на яку покладено не лише хатні обов’яки і вам завжди бракує часу, у такому разі слід ретельно продумати дизайн кожного квадратного сантиметра кухонних меблів та максимально зручно розмістити усю побутову техніку.

         Проте найкращим рішенням в обох випадках стане сучасна і ергономічна кухня-студія – практичне поєднання зони для приготування їжі з місцем для відпочинку. Саме такий дизайн суттєво збільшить загальну площу кухні, а також перетворить ваше помешкання в дуже модне та стильне приміщення.

Зонування кухні

         Дизайн кухні-студії передбачає обов’язкове зонування приміщення – поділ на різноманітні ділянки, в залежності від цільового призначення. Найчастіше межею цих двох зон служить звичайна або кілька рівнева барна стійка, яка розділяє столовий і відпочинковий простори. Також в кухні-студії ви можете розмістити найрізноманітнішу окремостоячу або вбудовану побутову техніку.

         Загалом кухонні меблі для кухні-студії можуть мати дуже широку комплектацію. Інколи за зовнішньою стриманістю кухні-студії прихована висока технологічність, зручність і неперевершений комфорт в процесі експлуатації. Існує кілька вагомих критерій, які допоможуть обрати справді якісні та довговічні меблеві модулі.

Конструктивні елементи сучасної кухні

         Корпус кухонних меблів переважно виготовляють з якісної, класу Е1 (емісія формальдегіду), ДВП, оскільки лише цей сучасний матеріал відповідає усім санітарно-гігієнічним вимогам та рекомендований фахівцями, як найбільш безпечний і нешкідливий матеріал.

          Стільниця вважається одним з найбільш важливих меблевих елементів для кухні, оскільки саме від її якості в першу чергу буде залежати тривалість терміну експлуатації усієї меблевої конструкції, а тому економити на вартості кухонної стільниці не варто. Кухонні стільниці бувають трьох типів: вологостійкі (оброблені спеціальною пропиткою), не вологостійкі та зі штучного каменю. Останній тип кухонної стільниці стане ідеальним рішенням для будь-якої сучасної кухні.

         Фасади для кухонних меблів вважаються найбільш дорогими складовими кухонних гарнітурів. Фасадами називають дверцята шафок, лицеві сторони висувних шухлядок і фронтальні стилізовані панелі. Їх зазвичай виготовляють з ДСП, МДФ, масиву дерева або алюмінієвого профілю.

Розмаїття стилів

         Кухонні меблі у класичному стилі ніколи не старіють і не виходять з моди. Переважно їх виготовляють з натурального дерева та розміщують у приміщеннях з високими стелями і великими вікнами.

         Модерн – доволі популярний стиль, у якому головна перевага – ергономічність і зручність. Для такої кухні характерна наявність вбудованої побутової техніки та повна відсутність непотрібних речей.

         Особливої популярності сьогодні набув стиль кантрі. Як і у класичному стилі, тут все натуральне – деревина, плетені елементи, квіти у глиняних горщиках та прихована побутова техніка.

         Хай-тек – повна протилежність стилю кантрі. У цьому стилі домінує метал і скло, ультрасучасна побутова техніка, а також відповідна кількість аксесуарів. Така кухня завжди виглядає світлою, просторою і затишною.

         Незалежно від розмірів вашої кухні ми завжди готові допомогти вам знайти оптимальне індивідуальне рішення та підібрати відповідний комплект кухонних меблів.