Karpaty

Шафи купе

         На сьогоднішній день достеменно невідомо, хто став першим винахідником сучасної шафи купе Львів. Проте, можна беззаперечно стверджувати, що саме він подарував світу неординарну та унікальну ідею оригінальних розсувних дверей.

Дизайнерські особливості сучасної шафи купе Львів

         Коли перед господарями помешкання постає завдання купити шафу купе, виникає запитання щодо дизайну майбутнього виробу, його внутрішнього наповнення та місця розташування. З метою врахування усіх побажань замовників, компанія Карпати практикує виготовлення шаф купе за індивідуальними дизайн-проектами.

         Сучасна шафа купе з поміж інших меблевих елементів вирізняється яскравою індивідуальністю, в першу чергу, завдяки необмеженим можливостям вибору конструкцій, форм і декоративних фасадів. На сьогоднішній день саме такі меблеві модулі стали невід’ємною частиною стильного і модного інтер’єру.

Комфортабельні шафи купе Львів для малогабаритних приміщень

         При замовленні меблів для невеликого приміщення особливе значення відіграє функціональність конструкції. Найбільш практичними і привабливими в цьому плані вважаються кутові моделі шаф купе.

         Замовити і купити шафу купе сьогодні можна в практично будь-якому сучасному стилі: класика, модерн, мінімалізм, хай-тек тощо. Існують різноманітні види та форми кутових шаф, кожна з яких має свої переваги.

         Чому на сьогоднішній день шафа купе посіла лідируючі позиції? Це сталося через ряд об’єктивних причин.

За площею, на відміну від традиційної шафи, ергономічна шафа купе займає доволі небагато корисного простору, проте завдяки своїй конструкції туди можна помістити значну кількість необхідних у побуті речей.

Ще одна перевага шафи купе Львів – це можливість надати меблевим плитам різноманітну фактуру, обрати практично будь-який колір і декор фасаду.

Сучасні шафи купе Львів в інтер’єрі приміщень

         Використання меблів такого типу – це ідеальне рішення багатьох дизайнерських проблем, оскільки вбудовані меблі можуть бути спроектовані та виготовлені за індивідуальним замовленням з урахуванням особливостей приміщень. Нерідко при виготовленні подібного типу меблів у якості бокових і задніх стінок можуть бути використані стіни, стеля та підлога квартири.

Розсувні двері шафи купе Львів, на відміну від розпашних, не потребують багато вільного місця. Внутрішнє наповнення може бути виготовлене за індивідуальними стандартами, а також бути спроектоване незалежно від традиційних стереотипів. Якісні розсувні системи – це легкість ковзання, відсутність шуму і скрипу, а також тривалий термін експлуатації.

Матеріал для шафи купе Львів

         Для виготовлення шаф купе з розсувними дверцятами найбільш часто використовують якісну ДВП. Розмаїття кольорової гами, розміри плити і способи обробки дозволяють отримати різноманітні за дизайном і якістю стильні та зручні меблі. Цьому також сприяє використання допоміжних декоративних елементів – натуральний шпон, різні види скла, кольорові і матові вітражі.

         Якщо ви прийняли рішення купити шафу купе, то зможете не лише надати помешканню презентабельний зовнішній вигляд, але й подарувати своїм рідним комфорт, тепло і затишок на довгі роки.