Karpaty

Сучасні меблі для дитячої кімнати

Дбайливі батьки завжди бажають своїй дитині всього найкращого. Вони піклуються про її здоров’я, розвиток і самореалізацію. Крім того, батьки хочуть, щоб дитині було комфортно та затишно у їхньому домі. Для цього необхідно обладнати дитячу кімнату зручними, практичними і оригінальними меблями.

Особливості дитячих меблів

         Протягом ХХ століття психологи ретельно досліджували поведінку та розвиток особистості ще від часу її народження. Вони зробили цікавий висновок: одну з головних ролей у формуванні індивідуальності дитини відіграє її кімната, яка повинна гармонійно поєднувати в собі місце для відпочинку, навчання, гри та сну. Тому надзвичайно важливо створити практичний і комфортний інтер’єр у дитячій кімнаті.

         Обираючи меблі для кімнати своєї дитини, варто враховувати її вік, ріст, стать, вподобання та хобі. Дітям дуже комфортно знаходитись в приміщенні, що оформлене в стилі, який їм імпонує.

Наприклад, у дитячій кімнаті може домінувати морська тема, яка включає в себе ліжко у формі човника, шафу у формі каюти і багато декоративних елементів, що асоціюються з морем або пляжем. Якщо дитина дуже любить природу, можна оформити кімнату у стилі галявини або лісу, використовуючи при виготовленні ліжка форму грибочків, квітів або пеньків.

Оздоблення приміщення декоративними елементами, які подобаються дитині, сприятиме позитивному настрою та різнобічному розвитку малечі.  

Вимоги до дитячих меблів

         Оскільки дитячий організм дуже чутливий до дії токсичних речовин, перш за все необхідно подбати про вибір якісних матеріалів, з яких виготовляють меблі для дитячої кімнати. Крім того, діти невгамовно активні, внаслідок цього часто отримують незліченні травми, синці, подряпини тощо. Тому батькам варто приділити особливу увагу безпечності кожного елементу меблевого ансамблю дитячої кімнати.

         Найперше, сировина, що використовується при виготовленні меблевих елементів, повинна бути довговічною, гіпоалергенною і екологічно безпечною. Часто для створення дитячих меблів застосовують панелі МДФ і ДСП найвищої якості або деревину вишні, горіха, берези тощо. Не варто використовувати в оформленні дитячої кімнати пластик та скло, щоб дитина не травмувалась.

          Окрім цього, меблі повинні бути легкими, аби дитина не пошкодила м’язи спини, рук і ніг, коли вирішить зробити перестановку у своїй кімнаті. Також практичні дитячі меблі характеризуються міцністю і стійкістю, оскільки розраховані на значні навантаження під час стрибків дитини.

Якісні меблі для дитячої кімнати

         Для того, щоб дитяча кімната була затишною та привабливою, необхідно використовувати світлі кольори для оформлення меблевих елементів, адже тоді дитині буде комфортно виконувати різні завдання за улюбленим столиком і спати у зручному теплому ліжечку.

         На сайті http://karpaty-mebli.com.ua ви можете придбати або замовити сучасні, практичні та якісні дитячі меблі. Обирайте для своєї дитини лише найкраще!