Karpaty

Столи, стільці Львів

         Інтер’єр кожної квартири не можливо уявити без обіднього столу та стільців, котрі завершують цілісний образ та підкреслюють стиль помешкання. Щоб правильно обрати стіл та крісла, недостатньо лише вибрати форму, особливу увагу слід звернути на якість матеріалу, з якого будуть виготовлені столи, стільці Львів.

         Найбільш практичний матеріал – дерево. Проте, сьогодні також дуже поширені та не менш якісні столи, стільці Львів з багатошарової ламінованої фанери, цільного масиву дерева  та деревних плит МДФ чи ДСП. Найбільш надійні ті конструкції столів, котрі в основі мають металевий каркас або рамку з масиву деревини. Для крісла дуже важлива висота сидіння – для дорослого вона становить 45-50 см, якщо ж висота сидіння менша 35-ти см, то крісло буде незручним і погіршить кровопостачання у ногах.

         Пам’ятайте, стіл та крісла повинні гармонійно вписуватись у дизайн інтер’єру – відповідати типу меблів, котрі вже знаходяться у квартирі. Якщо у Вас класичні меблі, то стіл і крісла повинні бути виготовлені з натурального дерева або з матеріалів, які імітують дерево. Якщо Ваш стиль – модерн, то стіл та стільці варто виготовити з комбінованих матеріалів: металу, скла, МДФ, ДСП, мармуру і, навіть, пластику. Але головна вимога до усіх виробів – зручність та комфорт, як під час приготування, так і під час споживання їжі.

         Існує багато видів кухонних столів: розкладний стіл, приставний стіл, стіл-трансформер та стіл-комод. Столи розрізняють за формою: овальний, круглий, прямокутний та квадратний. Також існує кілька різновидностей крісел: розкладні, барні, крісла з підлокітниками, з необбитими та оббитими спинками і сидіннями.

         Особливу увагу слід звернути на крісла, які використовують під час роботи чи відпочинку за комп’ютером. Від того, наскільки комфортно та зручно буде сидіти за робочим столом, залежить працездатність працівників та якість виконаної роботи. Від довгого та неправильного сидіння на кріслі порушується кровопостачання, з’являється біль у спині, викривлення постави, зміщення міжхребетних дисків та багато іншого, а тому дуже важливо правильно обрати крісло. Якщо у крісла вигнута спинка, вона повинна повторювати вигин спини, а це допоможе рівномірно розподілити навантаження по усій спині.

         Ще одна важлива вимога для столів та крісел – екологічність матеріалів, з яких буде виготовлено меблі. Не усі лаки, фарби, емалі, а також ДСП, МДФ та інші штучні матеріали, екологічно безпечні. Запитуйте про сертифікати якості на матеріали, з яких виготовляють столи, стільці Львів. Звертайте увагу на клей та кріплення, котрі використовують при виготовленні цих меблів. Від якості матеріалів залежить термін експлуатації столу та крісел, безпека на кухні та здоров’я членів Вашої сім’ї. Ми пропонуємо якісні, зручні та безпечні столи, стільці Львів, котрі на довгі роки допоможуть Вам почуватись у своєму помешканні чи на роботі впевнено та безпечно.