Karpaty

Послуги

         У штаті кожної меблевої компанії, яка займається професійним виготовленням різноманітних меблів, окрім майстерних столярів, завжди є компетентні дизайнери, замірники і конструктори.

Уважно вислухавши усі побажання замовника, наші дизайнери запропонують різні варіанти рішень для створення меблевих ансамблів. Досвідчений конструктор допоможе вам визначити стиль і дизайн майбутніх меблевих модулів. Вчасна професійна консультація та виїзд майстра на місце допоможуть в найкращий спосіб втілити у життя всі ваші мрії і сподівання.

Увесь процес виробництва меблевих модулів залежить від складності замовлення та комплектуючих матеріалів, які будуть використані в процесі виготовлення меблів.

Професійна консультація дизайнера

         Все більше і більше людей сьогодні надають перевагу меблям за індивідуальним замовленням. Професійна консультація дизайнера дозволить створити неповторний ансамбль з вишуканих і стильних меблевих елементів.

         Виготовлення меблів на замовлення та виїзд майстра до замовника – це можливість створити ваш власний неповторний стиль, а також відчути індивідуальний характер вашої оселі.

         Саме тому компанія Карпати займається не лише збутом, але й виготовленням якісних меблів з натурального дерева, ДВП та інших сучасних матеріалів.

Чому потрібен виїзд майстра на місце

         Основна спеціалізація компанії Карпати – це виробництво високоякісних меблевих модулів на замовлення. Наші клієнти дуже цінують індивідуальні та ексклюзивні меблеві елементи, а тому ми ретельно підходимо навіть до найдрібніших етапів проектування і розробки меблевих ансамблів. Створені за унікальним проектом меблеві модулі ідеально пасуватимуть за розмірами та органічно впишуться в уже існуючий інтер’єр.

         Сучасне виготовлення меблів на замовлення – це, в першу чергу, можливість створити інтер’єр вашої мрії. Обравши меблі на замовлення та виїзд майстра на місце дозволить вам уникнути довготривалих і виснажливих походів по магазинах у пошуках підхожих варіантів та, в найкоротші строки, дозволить придбати усі необхідні меблі відповідно до ескізів дизайнера.

         У багатьох випадках, завдяки консультації дизайнера, виготовлення меблів на замовлення в кінцевому результаті стає значно дешевшим варіантом, аніж придбання вже готових меблевих ансамблів, оскільки замовник самостійно може обрати певну кількість меблевих модулів, тип плит ДВП і фурнітуру.

Недорогі меблі на замовлення від компанії Карпати

        Компанія Карпати – це сучасне виробництво меблів, де народжуються маленькі шедеври для інтелектуальних та неординарних людей. Матеріали, які використовують для виготовлення меблів екологічно безпечні та проходять ретельну перевірку.

        Меблі від компанії Карпати органічно впишуться практично в будь-який інтер’єр, естетично доповнять його та подарують вашому житлу нові неповторні барви.