Karpaty

Сучасні підвіконня

Гарне і зручне підвіконня – важлива частина усього помешкання. Сучасне підвіконня сьогодні часто використовують як підставку для книг, горшків з квітами, в якості дитячого куточка чи стола. Оскільки підвіконня стало практичною і невід’ємною частиною інтер’єру, особливу увагу варто звернути на його технічні характеристики.

Надійні підвіконня

         Якісні підвіконня перешкоджають проникненню холоду із зовнішнього середовища в приміщення та витоку тепла зсередини. Крім того, він приховує різницю між товщиною віконної рами і стіни. Також правильно встановлене підвіконня полегшує процес обслуговування вікна (зокрема при митті скла, розвішуванні тюлей та штор).

         Для виготовлення сучасних внутрішніх підвіконь сьогодні використовують різноманітну сировину: пластик, деревину, штучний або натуральний камінь, полівінілхлорид тощо. Одні з найпопулярніших і економічно доступних підвіконь виготовляють з МДФ та ДСП панелей. На різних етапах їхньої розробки панелі покривають водостійкими речовинами та ламінатом, завдяки чому сировина стійка до механічних пошкоджень і впливу сонячного випромінювання.

Якісні дерев’яні підвіконня

         У процесі виготовлення міцних, стійких та якісних підвіконь часто використовують деревину дуба, сосни і ясена. Бюджетний варіант екологічно чистих та надійних підвіконь – водостійкі дерево-стружкові матеріали, які покривають ламінатом. Така сировина стійка до дії вологи, ультрафіолетових променів, не потребує спеціального догляду і має привабливий зовнішній вигляд.

         Суттєвою перевагою дерев’яних підвіконь вважається екологічна безпека матеріалів, з яких виготовляють ці будівельні елементи. Деревина, ДСП або МДФ панелі мають гіпоалергенні та антибактеріальні властивості. Крім того, дерево – чудовий теплоізоляційний матеріал, тому тепло зсередини приміщення не виходить назовні.  

         Матеріал, який застосовують у виробництві дерев’яних підвіконь, просочують водовідштовхувальними речовинами, завдяки чому такі підвіконня не гниють навіть при високому значенні коефіцієнта вологості.

Практичні та привабливі підвіконня

         Підвіконня, виготовлені з дерево-стружкових матеріалів, не потребують спеціального догляду за допомогою дорогих засобів. Достатньо лише використовувати вологу ганчірку для видалення бруду і звичайний поліроль для надання блиску.

         Кольори та малюнки оздоблень МДФ і ДСП панелей дуже різноманітні, а деякі навіть імітують візерунок мармуру, граніту, антикварної деревини тощо. Замовник може самостійно обрати відповідний відтінок або візерунок підвіконня, що пасуватиме до інтер’єру і стилю приміщення.

         Обирайте якісні, надійні та довговічні дерев’яні підвіконня за доступними цінами на сайті karpaty-mebli.com.ua!