Karpaty

Особливості вибору м’яких меблів

Практичні та зручні меблеві ансамблі – важлива частина будь-якого приміщення. Конструкція меблів, механізми, оббивка, стиль і колір залежать від того, з якою метою використовуватимуть меблеві елементи. Тож як правильно обрати м’які меблі, щоб вони зберігали свій привабливий зовнішній вигляд протягом багатьох років?

Каркас – основа м’яких меблів

         В основі кожного меблевого елементу лежить жорстка база – каркас, завдяки якому підтримується структура меблів. Від міцності і якості каркасу залежить термін експлуатації меблевих ансамблів, оскільки замінити саме цю меблеву частину практично неможливо.

         У процесі виготовлення каркасів для меблевих модулів використовують кілька видів сировини: метал, ДВП або ДСП панелі, деревину або ж поєднання цих матеріалів.

Металеві каркаси надзвичайно надійні та служать протягом тривалого періоду користування, однак дещо дорожчі за вартістю. Більш бюджетний варіант – добре просушений масив твердих порід дерев, наприклад, дуба або ясена. Каркас меблів з деревини чудово витримує високий рівень вологості і не прогинається у процесі користування. Одні з найпопулярніших та економічно доступних матеріалів, з яких виготовляють каркас меблів – ДСП або ДВП панелі. Вони складаються з екологічно чистої сировини, що витримує перепади температури, суттєві навантаження і підвищену вологість.

         Якщо Ви обираєте м’які меблі у спальню або дитячу кімнату, необхідно звертати особливу увагу на механізми трансформації диванів. Усі гвинти та петлі повинні бути ретельно і рівномірно прикручені, а сам механізм повинен працювати плавно і тихо.

Як обрати оббивку дивана

         У процесі експлуатації м’яких меблевих елементів найшвидше зношується оббивка. Тому найважливішими факторами при виборі оббивки для м’яких меблів вважається її міцність та надійність. Крім того, оббивка повинна легко очищатись від забруднень, особливо на диванах, які використовуватимуться у дитячій кімнаті.

         Для оббивки м’яких меблів переважно застосовують меблеву тканину, мікрофібру, натуральну або штучну шкіру тощо. Тканина для меблів містить синтетичні волокна, саме тому вона доволі стійка до протирань і значних механічних навантажень. Дуже часто матеріалом для оббивки меблів служить флок. Його легко чистити, він міцний, надійний та протягом тривалого часу зберігає привабливий зовнішній вигляд.  

Комфортні м’які меблі

         Зручність та комфорт під час експлуатації меблевого елементу залежать від якості його наповнювача. На сьогоднішній день часто використовують такі наповнювачі, як пінополіуретан, поліефірні волокна і пружинні блоки.

Сучасний пінополіуретан – надзвичайно еластичний та має щільну структуру, завдяки чому не прогинається під вагою тіла. Поліефірні волокна застосовують при наповненні м’яких подушок і меблевих спинок. Цей матеріал характеризується стійкістю до механічних навантажень, пружністю та міцністю.

Стильні і сучасні м’які меблі

         Обираючи м’який меблевий ансамбль до кімнати або офісу, варто врахувати стиль інтер’єру приміщення.

Приміром, для класичного строгого інтер’єру офісного приміщення пасуватиме шкіряний диван з правильними формами, що свідчитиме про респектабельність та відповідальність власника фірми. Для інтер’єру дитячої кімнати найкраще підійде розкладний диван з заокругленими формами, щоб дитина не отримала травму під час активного відпочинку.

         Каталог різноманітних меблевих ансамблів ви знайдете на сайті http://karpaty-mebli.com.ua. Обирайте зручні, надійні і якісні м’які меблі для дому та офісу!