Karpaty

Особливості сучасної кухні

Кухня – особливе місце в домі, де за столом збирається вся сім’я. Саме тут кожен член сім’ї може відчути задоволення і комфорт під час спільного споживання їжі та приємного спілкування з рідними. На сьогоднішній день існує безліч цікавих дизайнерських рішень стосовно оформлення кухонних меблів.

Завжди актуальна класична кухня

         Класика – стиль для тих, хто цінує стабільність і не женеться за швидкоплинними примхами моди. Кухню, оформлену в класичному стилі, традиційно виготовляють з натуральної сировини: деревини бука, дуба, горіха, вишні тощо. Також у якості матеріалу для кухонних меблів сьогодні широко використовують панелі МДФ та ДСП, що покривають спеціальними водовідштовхувальними та термостійкими речовинами, завдяки чому меблеві ансамблі матимуть привабливий вигляд і служитимуть своїм господарям не одне десятиліття.

         Характерними ознаками класичного стилю є різноманітні декоративні елементи: ліпнина, заокруглення, химерні форми, антикварний вигляд меблевих предметів. Стільниці для класичних кухонь виготовляють переважно з натурального або штучного каменю, який володіє антигрибковими та протиударними властивостями.

В процесі оформлення класичного інтер’єру дизайнери переважно використовують природні відтінки та кольори: коричневий, кавовий, бежевий, ніжно-рожевий, білий тощо.

Сучасна кухня в стилі модерн

         Стиль модерн абсолютно відрізняється від класики. Зокрема, на кухні в стилі модерн відсутні будь-які елементи розкоші, натомість особлива увага приділяється простоті, зручності та функціональності. Для оформлення такої кухні часто застосовують сучасну техніку, яку вбудовують в меблеві елементи. Кухня в стилі модерн не терпить наявності великої кількості деталей і предметів, оскільки робочий простір організований максимально зручно та просто.  

         Для виготовлення меблевих елементів у стилі модерн використовують панелі МДФ, ДСП, пластик, метал і скло. Алюмінієвий профіль, металеві накладки та скло застосовують у вигляді вставок між панелями. В інтер’єрі кухонь у стилі модерн переважає поєднання різних яскравих відтінків: червоного і оранжевого, білого та сірого, зеленого і фіолетового тощо.

Затишна кухня в стилі кантрі

         Для стилю кантрі характерна ергономічність та простота. Меблеві елементи виготовляють з натуральних матеріалів, таких як деревина, плитка, камінь тощо. Чудово виглядає використання текстилю в різних декоративних предметах.

В інтер’єрі кантрі використовують переважно природні кольори і відтінки: персиковий, оливковий, білий, бежевий, ніжно-блакитний. Крім цього, декор у стилі кантрі складається з багатьох предметів, виготовлених власними руками: плетених кошиків, м’яких подушок, пучків засушених трав або квітів. Загалом стиль кантрі дуже імпонує романтикам і творчим людям.

         На сайті http://karpaty-mebli.com.ua міститься каталог доступних кухонних меблів, виконаних у різноманітних стилях. Оберіть власний стиль кухні, що відображатиме Ваш настрій та вподобання!