Karpaty

Практичні та якісні офісні меблі у м.Львів

         Вдалий вибір меблів для офісу – завдання доволі непросте та дуже важливе, адже на робочому місці працівник проводить величезну частину свого життя. Від почуття комфорту та естетичного задоволення залежить рівень працездатності у трудовому колективі.

Окрім цього, зовнішній вигляд офісу і його функціональні елементи відіграють ключову роль у веденні ділових справ. Обравши якісні та стильні офісні меблі, Ви зробите надійний вклад у майбутнє свого бізнесу.

Меблі для кабінету директора

         Кабінет директора, як приклад витриманого стилю та елегантності обраних функціональних елементів, призначений викликати повагу та справити хороше враження на клієнтів або майбутніх ділових партнерів. Особливо уважно слід віднестись до вибору стилю цього кабінету – класики, модерну, хай-теку або навіть поєднання кількох стилів одночасно.

         Щоб підкреслити статус керівника компанії, для його кабінету виготовляють масивні та великогабаритні меблі. Важливу роль у такому приміщенні відіграє шафа для документів – поєднання функціональності, надійності та стильного декорування. Часто при виготовленні цього меблевого елементу використовують комбінацію деревини, металу або скла, оздоблюючи стінки шафи різними інкрустаціями, геометричними візерунками або химерними вигинами.

Якісні офісні меблі у м. Львів для працівників компанії

         Для того, щоб офісні працівники виконували свою роботу ефективно та з ентузіазмом, необхідно подбати про зручні місця праці. Відчуття комфорту на робочому місці часто залежить від ергономічності та зручності меблів, за якими працює робітник.

Обираючи меблі для офісу, багато роботодавців надають перевагу модульним меблевим елементам, адже вони універсальні, їх можна пересувати і комбінувати з іншими функціональними одиницями.

         Компанія Карпати пропонує великий вибір столів для персоналу: прямокутні, фігурні, заокруглені, з ергономічними вирізами тощо. Робочі місця можуть бути окремими, спареними або груповими. Для групових столів виготовляють невеликі перегородки, що забезпечують особистий простір для кожного працівника. Якщо офіс регулярно відвідують клієнти, для персоналу створюють столи з брифінг-приставками, які кріпляться або до центру стола, або до одного з його країв.

Матеріал та колір меблів для офісу

         Меблі для офісу виготовляють з різноманітних сучасних матеріалів, і переважно саме від їх якості залежить ціна на меблевий модуль. Виготовляючи офісні меблі, використовують ДСП, або деревостружкову плиту; МДФ, або Medium Density Fiberboard; натуральну деревину, пластик, метал і скло.

Меблі, виготовлені з деревини, дорожчі та важчі, ніж меблеві елементи, для створення яких застосовують ДСП чи МДФ. Для візуального збільшення площі офісу в меблевих модулях використовують скло. Офісні шафи сьогодні часто декорують елементами зі скла, або виготовляють скляні стільниці і полиці. Для оздоблення офісних меблевих модулів застосовують стилізовані візерунки з пластику або металу.

         Оскільки робота в офісі вимагає зосередженості та високої продуктивності, найчастіше в його інтер’єрі використовують світлі пастельні тони. Поширений коричневий, чорний, тілесний, молочний або сірий колір та його металеві відтінки. Інколи для дотримання стилю у приміщенні практикують використання білого або фісташкового кольору.

Оберіть надійні та стильні офісні меблі у м. Львів

         На нашому сайті Ви знайдете велике різноманіття меблів для офісу: столи для директора і працівників компанії, шафи для документів та одягу, стільці, крісла та багато іншого. Оберіть сучасні та комфортні меблі, які сприятимуть приємній та ефективній роботі у Вашому колективі!