Karpaty

Меблі

         Одними з найважливіших елементів інтер’єру приміщення цілком виправдано вважаються меблі. Вони свідчать про смак і стиль власників дому або офісу, створюють відчуття затишку та комфорту. На нашому сайті представлені різноманітні меблі Львів на будь-який смак за доступними цінами.

Матеріали, з яких виготовляють меблі Львів

         Сучасні виробники використовують різноманітні матеріали для виготовлення меблів. Одним з найбільш вишуканих матеріалів вважається масив натуральної деревини – вільхи, дуба, клена, черешні тощо.

У виробництві доступних і недорогих меблевих виробів використовують МДФ, ДСП, чи деревину хвойних порід дерев. Переваги меблів, виготовлених з ДСП та МДФ, полягають у тому, що вони не піддаються дії механічних, хімічних та температурних чинників і мають довготривалий термін експлуатації. Ці матеріали не тріскають і не розклеюються, тому зберігають привабливий зовнішній вигляд навіть після тривалого користування.

         Окрім цього, для стильного декорування меблевих модулів та інших функціональних елементів застосовують поєднання деревини, скла, металу і пластику. Часто у меблеву рамку вставляють матове, кольорове або прозоре скло. Також меблеві елементи прикрашають шпоном, різноманітними інкрустаціями, візерунками тощо.

Особливості корпусних меблів

         Модульні, або корпусні, меблі Львів складаються з окремих елементів, які при потребі чи бажанні можна доповнити або переставити.

         Залежно від призначення, модульні меблі Львів включають в себе різноманітні елементи: шафи, тумби, комоди, стінки, стелажі, полиці та багато іншого. Простота, комфорт і функціональність належать до головних особливостей корпусних меблів. Окрім того, модульні меблеві частини компактні та універсальні, тому вони гармонійно поєднуються з різними декоративними елементами інтер’єру приміщення.  

Різноманітні меблі Львів

         Усі меблеві елементи призначені виконувати певні функції. Наприклад, стіл відіграє важливу роль на кухні, для роботи в офісах, кабінетах тощо.

На сьогоднішній день набувають популярності ергономічні столи, будова яких передбачає відсіки для тумб, висувні полиці для клавіатури комп’ютера, окремий відділ для принтера і сканера, завдяки чому комп’ютерна техніка не загромаджує робочу зону. Інколи стіл стає одним з ключових елементів інтер’єру приміщення. Сучасні столи декорують вставками зі скла та пластику, оздоблюють інкрустаціями та встановлюють металеві опори, що сприяє міцності та надійності.  

         Необхідна деталь меблевого ансамблю, без якої не обійтись у домі чи офісі – це шафа. Великою популярністю сьогодні користуються шафи-купе. Вони поєднують зручний функціонал, новітні технології виробництва і привабливий дизайн. Завдяки такій функціональній практичності можна оптимально вирішити питання організації простору. Окрім цього, дизайн шафи-купе вдало підходить як для житла, так і для офісу.

         Меблева стінка виконує практичну, багатофункціональну роль, оскільки складається з багатьох комірок, в яких можна розмістити особисті речі або ж предмети декору. Сучасні меблеві стінки бувають різних конфігурацій: наприклад, у невеликій за площею кімнаті можливе лише лінійне встановлення стінки, у кімнатах більшої площі – кутове або П-подібне. Компанія Карпати займається виготовленням різноманітних меблевих стінок. Розмір, колір та дизайн стінки розробляють відповідно до індивідуального замовлення.

Придбайте стильні та практичні меблі Львів

         Компанія Карпати пропонує широкий асортимент різноманітних меблевих елементів за доступними цінами. Оберіть комфортні, якісні та вишукані меблі Львів для Вашого дому або офісу!