Karpaty

Стильні та якісні спальні у м. Львів

         Після важкого робочого дня кожна людина прагне повноцінного відпочинку. Саме спальна кімната призначена для відпочинку і відновлення фізичних та емоційних сил. Усі функціональні предмети спальні – ліжко, крісла, комод, шафа, декоративні елементи тощо – повинні благотворно впливати на настрій та внутрішній світ господарів дому. Сучасні спальні, виготовлені компанією Карпати, поєднують міцність, якість та стильний вигляд.

Найважливіший елемент спальні – ліжко

         Якісні та надійні ліжка переважно виготовляють з цінних порід дерев – буку, дуба, сосни, вільхи, червоного дерева, а також ДСП, або деревостружкової плити, МДФ, або Medium Density Fiberboard.

Ліжка, виготовлені з ДСП, володіють рядом переваг. Деревостружкова плита не розклеюється і не тріскає, не піддається впливу хімічних та механічних чинників, термо- і вологостійка, а тому має довготривалий термін експлуатації. Окрім того, для міцності лист деревини просочують фенол-формальдегідними смолами під гарячим пресуванням. В якості покриття ДСП застосовують ламінат, шпон, лаки та фарби.

Для виготовлення МДФ використовують дрібну деревну стружку, яку пресують під дією високого тиску і температури. МДФ також покривають ламінатом або шпоном. Колір і текстуру полотна замовник може обрати самостійно.

Оберіть комфортний стиль спальні

Одним з найпопулярніших стилів в усі часи залишається класика. Зазвичай меблевий ансамбль складається з ліжка та туалетного столика або комоду, що переважно оздоблені позолотою або інкрустаціями. Для класичного стилю характерне переважання світлих пастельних кольорів.

Для модерну притаманне поєднання природних та штучних матеріалів, гострих і плавних ліній, комбінації зі скла, дерева і пластику. Комод або шафа, виконані у стилі модерн, зазвичай декорують склом і вставками з металу. Кольорова гама може поєднувати найрізноманітніші відтінки.   

Хай-тек – стиль, якому надають перевагу креативні люди. Він вирізняється багатофункціональністю елементів, простими геометричними формами та холодною гамою кольорів.

Еко-стиль передбачає використання природних відтінків та матеріалів. Усі меблеві елементи виготовляють переважно з дерева.  Спальня, оформлена в цьому стилі, простора і світла, та сприяє відчуттю внутрішньої гармонії.

Недорогі та якісні спальні у м. Львів

 На нашому сайті представлені різноманітні спальні у м. Львів, виготовлені з міцних та надійних матеріалів. Оберіть власний стиль спальні, який подарує Вам повноцінний відпочинок!