Karpaty

Передпокої

         У більшості помешкань, перше приміщення куди потрапляє господар дому та його гості, це передпокій. Саме прихожа допомагає створити відповідну атмосферу і скласти думку гостей про помешкання загалом.

Особливості сучасного передпокою

         Більшість людей звикли до традиційного набору меблевих елементів, який не вирізняється особливим стилем чи дизайном. Меблева компанія Карпати пропонує сучасні, оригінальні та місткі меблеві модулі, котрі створять у вашій квартирі чи будинку максимально комфортну, стильну і неповторну атмосферу.

         Традиційні передпокої малогабаритних квартир суттєво обмежують фантазію господарів помешкання та змушують їх економити буквально кожен квадратний сантиметр якісної площі. Саме тому фахівці компанії Карпати розробили ряд дизайнерських проектів, які зможуть перетворити навіть саму маленьку прихожу у неповторне, комфортабельне та вишукане приміщення.

Маленькі хитрощі сучасного передпокою

         Найбільш пристосовані меблі для передпокою переважно включають в себе вбудовану шафу-купе, різноманітні комоди і поличку для головних уборів, що, у свою чергу, дозволяє замінити традиційний вішак та заховати верхній одяг від допитливих очей гостей і мешканців дому.

Ідеальним рішенням вважається оснащення шафи-купе дзеркальними дверцятами. Окрім того, що дзеркало дозволяє господарям дому побачити себе в момент виходу з дому, воно допомагає візуально збільшити ваш передпокій та зробити прихожу більш світлою, в першу чергу, за рахунок відображення у дзеркалі вікна або іншого джерела світла, приміром люстри.

Стильні та ергономічні кутові прихожі

         Сучасні кутові прихожі всередині зазвичай оснащують елегантними гачками, що дозволяє зробити їх ще більш стильними і комфортними. Якісні меблі для передпокою, для ще більшої зручності та естетичної довершеності, часто оснащують внутрішньою підсвіткою.

         Ще одна маленька родзинка сучасної прихожої – стелаж біля стіни, нижня частини якого може бути виготовлена у вигляді підставки для взуття, середня обладнана гачками для верхнього одягу, а верхня призначена для головних уборів. Такі кутові прихожі можуть включати в себе міні-комоди обладнані трьома-чотирма висувними шухлядами, які дуже зручні при зберігання різноманітних щіток, кремів, рукавичок, парасольок та багатьох інших побутових дрібничок.

Якісні передпокої на замовлення

         Компанія Карпати виготовляє різноманітні меблі для передпокою і кутові прихожі за індивідуальним замовленням, з безпосередньою прив’язкою до планування помешкання. Ми намагаємось створювати зручні меблеві ансамблі, у яких передбачено місце не лише для конструктивних елементів, але й для зручних пуфів чи компактних диванчиків.

         Головна вимога стильної прихожої – усі меблеві модулі повинні бути витримані в одному дизайнерському рішенні та не випадати з загального інтер’єру помешкання.

         Щоб ваш передпокій був затишним і теплим, краще обрати матеріал світлого кольору - це візуально розширить простір та розмиє контури меблів. Оскільки прихожа зазвичай не має вікон, у ній буде доречно постелити світлий паркет, пофарбувати стіни у пастельні тони, а під стелею розмістити широкий абажур. Усе це візуально збільшить площу передпокою та надасть прихожій відчуття привітної і гостинної атмосфери.

         Разом з компанією Карпати ви зможете зробити свою оселю вишуканою і чарівною!