Karpaty

Якісні м'які меблі у м. Львів

         Саме від зручності м’яких меблів залежить, чи ми будемо почувати себе комфортно та зможемо розслабитись і відпочити у домашній атмосфері. М'які меблі також відіграють вагому роль в інтер’єрі та стилістиці усього помешкання.

         Купуючи м'які меблі у м. Львів багато покупців, у першу чергу, звертають увагу на зовнішній вигляд меблів, проте, дуже важливо, яким є наповнення дивану, якість фурнітури, надійність, практичність та зручність в експлуатації.

         Основне завдання меблевого наповнювача – це не лише підтримання форми дивану, а й здатність наповнювача відновлювати початковий стан. Високоякісний наповнювач надовго зберігає форму дивану та захищає від просідання. У якості наповнювача сьогодні дуже часто використовують пружинні блоки, поролон, латекс або пінополіуретан. Найбільш довговічними вважаються пружинні блоки та литі форми пінополіуретану.

         Обшивка м’яких меблів буває дуже різною. Для цього використовують натуральні (шеніл, гобелен), штучні (велюр, мікрофібра) та комбіновані (жаккард, флок) тканини. Сучасні тканини для оббивки пропитують спеціальним захисним розчином, котрий перешкоджає забрудненню оббивки та забезпечує легку чистку тканини. Цікаво, що колір оббивки має вагомий вплив на працездатність та емоційний стан мешканців квартири. Приміром, теплі тони підвищують життєву енергію, сприяють активній розумовій діяльності, створюють відчуття затишку та комфорту. Холодні кольори – розширяють простір, заспокоюють, розслабляють, але разом з тим допомагають зосередитись.

На що звернути увагу при купівлі м'яких меблів у м. Львів?

         Обираючи диван варто звернути увагу на наступні параметри: кут нахилу між спинкою і сидінням повинен бути достатньо великим, щоб Ви змогли повністю розслабитись; сидіння дивану повинно мати незначний кут нахилу в напрямку до спинки; бажано, щоб диван чи крісло мали опору для голови, у вигляді високої спинки або спеціальних підголівників. Щоб не помилитись, при виборі дивану, спробуйте посидіти на ньому у магазині та самостійно складіть і розкладіть механізм трансформації, він повинен плавно та легко рухатись.

         Якщо Ви плануєте регулярно складати та розкладати диван, то особливу увагу слід приділити механізму трансформації. Кріплення повинно бути розраховане на підвищене навантаження. Найбільш міцним та довговічним вважається механізм «єврокнижка», проте, себе також добре зарекомендували механізми «клік-кляк», «дельфін», «акордеон» та «викотний механізм».

         Для кутового дивану найбільш зручним варіантом трансформації є механізм «дельфін». Такий диван легко розкладається, але при купівлі, варто звернути увагу на роликовий механізм і ту частину, котра відповідає за кріплення нижньої секції дивану.

         Якщо обрана Вами модель дивану налічує дерев’яні деталі, краще, щоб вони були виготовлені не з окремих предметів, а з цільного дерев’яного масиву. Якщо ж каркас виготовлено з ДСП, матеріал у такому каркасі повинен бути заламінований, щоб уникнути алергічної реакції.

         М’які меблі у м. Львів стануть затишним куточком, де Ви завжди зможете розслабитись, помріяти та провести час з улюбленими друзями. У нас Ви знайдете м’які меблі Львів, котрі задовольнять, навіть, найвибагливішого покупця.