Karpaty

Кухні на замовлення Львів

        Завершивши ремонт у помешканні, перед нами постає нове завдання – обрати якісні та привабливі меблі. Часто, особливості приміщення не дозволяють придбати омріяні меблеві ансамблі. Така трудність, зазвичай, виникає, коли потрібно обрати кухонні меблі, саме тоді кухні на замовлення Львів допоможуть реалізувати усі Ваші задуми. Кухні на замовлення Львів – це можливість отримати саме той варіант меблів, котрий ідеально підійде до Вашого інтер’єру та планування приміщення.

         Зробивши вибір на користь виготовлення меблів на замовлення, Ви отримаєте не лише індивідуальну модель кухні, але й маєте змогу обрати матеріал, з якого вона буде виготовлена, вибрати колір та фурнітуру. Сьогодні існує дуже великий вибір матеріалів для виготовлення кухонних гарнітурів та окремих предметів меблів, і дозволяє створити таку модель кухні, котра задовільнить клієнта і по ціні, і по якості. Вартість кухні залежить від використаного матеріалу та складності робіт.

         Меблі, виготовлені на замовлення – ергономічні та креативні, тобто місткі та компактні. У індивідуальних проектах прораховується кожен сантиметр житлової площі, а це створює відчуття гармонійного довершення інтер’єру, незалежно від стилю, у якому створені меблеві ансамблі (класика, модерн, мінімалізм, хай-тек, японський стиль).

         Сьогодні кухонний дизайн пропонує безліч варіантів меблевих модулів:

Існують різноманітні типи планування кухні:

         Особливу увагу варто звернути на те, який колір меблів Вам підійде найкраще. Слід врахувати, що колір плитки в робочій зоні, шпалер, ламінату і, навіть, штор повинні гармонійно поєднуватись між собою. Також особливої уваги заслуговує фурнітура, тут можливі найрізноманітніші варіанти – від дешевого пластику до хрому та дерева. Пам’ятайте, що пластикові ручки вже через кілька років втратять свою привабливість, а тому економити на фурнітурі не варто. Якість фурнітури впливає на довговічність усієї меблевої конструкції.

         Кухні на замовлення Львів дозволять замовнику отримати якісні та неповторні меблі за індивідуальним проектом, що надасть інтер’єру власну атмосферу затишку та комфорту. За бажанням клієнта наші досвідчені фахівці зроблять заміри приміщення, допоможуть обрати дизайн, а також змоделюють кухні на замовлення Львів у віртуальному просторі, що дозволить візуально побачити майбутні меблі. Ваші меблі стануть предметом гордості, гармонійно впишуться в інтер’єр та зроблять помешкання унікальним.