Karpaty

Сходи Львів

         Дерев’яні сходи Львів створюють у житловому приміщенні атмосферу затишку та комфорту. Вишукані та красиві парадні сходи Львів стануть лицем та окрасою будь-якої квартири чи котеджу. Натуральна деревина володіє особливим теплом і здатна створювати комфортний мікроклімат. Завдяки різним методам обробки дерева (тонуванню, покриттю лаком і т.д.) та використанню різних порід дерев з різноманітною фактурою та унікальним малюнком, дереву легко надати будь-який відтінок, і в той же ж час не порушити його внутрішню красу. А це, у свою чергу, дає можливість створювати ексклюзивні та неповторні дизайнерські вироби.

         Ми виготовляємо сходи з масиву дуба, бука, ясеня, сосни та інших порід дерев. Внутрішні сходи бувають різної конфігурації: прямий марш, модульні та гвинтові сходи, Г-подібні з поворотом на 90°, П-подібні з поворотом на 180°, повороти на сходах можуть бути виготовлені через площадку або за допомогою забіжних сходинок. Також ми можемо спроектувати та виготовити сходи за Вашим ескізом. У нас Ви можете переглянути зразки сходів різного дизайну, а також отримати попередній розрахунок та ескіз-проект майбутнього виробу, для цього потрібно мати з собою ескіз інтер’єру та план приміщення, де передбачається розмістити сходи.

         Як правило, дерев’яні сходи важать значно менше ніж металеві чи бетонні. Це дозволяє зменшити навантаження на підлогове покриття та несучі конструкції, а також провести монтаж дерев’яної конструкції без застосування спеціальної техніки. До речі, дерев’яні сходи Львів виготовлені з бука, ясеня чи дуба – особливо довговічні. Також, одна з основних ключових переваг деревини – це екологічна чистота.

         Сьогодні, великої популярності набули сходи на костурах та тятивах – це класичні варіанти сходів з дерева. У цілях безпеки та максимального комфорту ширина сходового прольоту повинна бути в межах 80-100 см, а відстань між сходами – 15-18 см. Для безпеки маленьких дітей вкрай необхідно встановити дрібний частокіл балясин. Сходинки, тятива, поручні, опорні стовпи та балясини (від 60 см) повинні бути склеєні з кількох брусків, з дотриманням технології укладки та склеювання. Геометрія усіх виробів повинна бути правильною, щоб виключити можливість деформації сходів у процесі виготовлення та експлуатації. Усі роботи, пов’язані з покриттям елементів морилкою, лаком та фарбами, потрібно виконати до монтажу сходів у приміщенні.

         Дерево – найбільш розповсюджений матеріал для виготовлення сходів будь-якої конфігурації та дизайну. Сучасні технології дозволяють нашому персоналу виготовляти і монтувати сходи Львів найвищої якості та вишуканого дизайну. Завдяки новітнім технологіям, наявності відповідного обладнання та інструментів наші фахівці за доступну ціну створюють сходи Львів, які схожі на маленькі шедеври у сучасному житті.